Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Wiosna budzi kolorami i zapachami"
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dokonane dnia 28 kwietnia 2004r w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja w składzie:
  1. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu
  2. Beata Gołowenko - specjalista RCEE w Lubaniu
  3. Monika Łopata - pracownik MBP w Lubaniu
Stwierdza, co następuje:
  1. Na konkurs wpłynęło 74 prace z następujących placówek:
    1. Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu
    2. Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu
    3. Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubaniu
    4. Przedszkole Niepubliczne w Lubaniu
    5. Oddział Przedszkolny SP w Uboczu
    6. Oddział Przedszkolny SP w Radogoszczy
    7. Szkoła Podstawowa w Gryfowie
    8. Szkoła Podstawowa w Krobicy
    9. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    10. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
    11. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu
    12. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    13. Szkoła Podstawowa nr 2 w Olszynie
    14. Szkoła Podstawowa w Platerówce
    15. Szkoła Podstawowa w Radogoszczy
    16. Szkoła Podstawowa w Smolniku
    17. Gminna Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
    18. Miejski Zespół Szkół w Świeradowie Zdroju
    19. Szkoła Podstawowa w Uboczu
    20. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Lubaniu
  2. 13 prac rażąco nie spełniło wymagań regulaminowych; 7 prac nie zostało opatrzonych niezbędnymi informacjami (brak imienia i nazwiska autora lub nazwy placówki);
  3. Przyznano nagrodę specjalną Miłoszowi Ciesiołkiewiczowi oraz wyróżniono indywidualne prace następujących autorów:
    1. Karolina Sobotko - Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu
    2. Michał Sindrewicz - Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu
    3. Katarzyna Kalicińska - Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu
    4. Żaneta Grzesińska - Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu
    5. Kornela Sikora - Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubaniu
    6. Natalia Lenart - Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubaniu
    7. Magdalena Hutnik - Przedszkole Niepubliczne w Lubaniu
    8. Aleksander Szczudrawa - Przedszkole Niepubliczne w Lubaniu
    9. Sylwia Krawiec - Szkoła Podstawowa w Uboczu/ Oddział przedszkolny
    10. Marta Wyszyńska - Szkoła Podstawowa w Radogoszczy/ Oddział przedszkolny
    11. Ada Dobrowolska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    12. Miłosz Ciesiołkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
    13. Marta Piela - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu
    14. Monika Król - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    15. Paulina Majger - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Lubaniu
    16. Damian Panasewicz - Szkoła Podstawowa w Krobicy
    17. Kamila Bobrow - Szkoła Podstawowa w Gryfowie
    18. Marta Kaczyńska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Olszynie
    19. Adrianna Wesołowska - Szkoła Podstawowa w Platerówce
    20. Weronika Szmigiel - Gminna Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
    21. Kamila Fierkowicz - Miejski Zespół Szkół w Świeradowie Zdroju
    22. Anita Celuch - Szkoła Podstawowa w Uboczu
    23. Anna Sowa, Zofia Gargała - Szkoła Podstawowa w Radogoszczy (praca zespołowa)
    24. Małgorzata Tchórz, Ewelina Machnicka, Grzegorz Kozina, Krzysztof Konarski Szkoła Podstawowa w Smolniku (praca zespołowa)
  4. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe z dziedzin przyrodniczych na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0076
Designed by:
ver. 2.5.1