Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Wiosna budzi kolorami i zapachami"
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dokonane dnia 28 kwietnia 2004r w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja w składzie:
  1. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu
  2. Beata Gołowenko - specjalista RCEE w Lubaniu
  3. Monika Łopata - pracownik MBP w Lubaniu
Stwierdza, co następuje:
  1. W kategorii poezji na konkurs wpłynęło 67 prac z następujących placówek:
    1. Szkoła Podstawowa w Gryfowie
    2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
    4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu
    5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie
    7. Szkoła Podstawowa nr 2 w Olszynie
    8. Szkoła Podstawowa w Platerówce
    9. Szkoła Podstawowa w Radogoszczy
    10. Szkoła Podstawowa w Rębiszowie
    11. Gminna Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
    12. Szkoła Podstawowa w Smolniku
    13. Miejski Zespół Szkół w Świeradowie
    14. Szkoła Podstawowa w Uboczu
  2. W kategorii prozy na konkurs wpłynęło 45 prac z następujących placówek:
    1. Gimnazjum im. Kombatantów Ziemi Gryfowskiej w Gryfowie
    2. Gimnazjum w Leśnej
    3. Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    4. Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
    5. Gimnazjum w Pisarzowicach
    6. Gminne Gimnazjum w Zarębie
    7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Biedrzychowicach
    8. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie
    9. Zespół Szkół Licealno - Gimnazjalnych w Mirsku
  3. Poziom prac był bardzo wysoki i komisja składa gratulacje nie tylko autorom, ale także ich opiekunom - nauczycielom.
    Najwyżej oceniono prace następujących autorów:
    • W kategorii poezji:
      I miejsce:
      • Sylwia Małachowska - SP w Rębiszowie,
      • Maciej Mołdoch - SP nr 1 w Olszynie,
      • Maciej Ojewski - SP w Gryfowie
      II miejsce:
      • Marcin Czapliński - SP w Rębiszowie,
      • Magdalena Szkoda - SP w Radogoszczy,
      • Monika Fryc - SP nr 2 w Olszynie,
      • Zofia Komsa - SP nr 4 w Lubaniu,
      • Monika Reichelt - SP nr 2 w Lubaniu,
      • Urszula Subocz - SP w Rębiszowie,
      • Aleksandra Szydłowksa - Miejski Zespół Szkół w Świeradowie,
      • Justyna Rajszczak - SP nr 2 w Olszynie,
      • Tomasz Maciejewski - Gminna SP w Siekierczynie,
      • Marta Kaczmarek - SP nr 1 w Olszynie,
      • Mateusz Sadocha - SP w Rębiszowie,
      • Magdalena Dobrzańska - SP w Rębiszowie,
      • Piotr Haftarczuk - SP w Rębiszowie.
    • W kategorii prozy:
      I miejsce:
      • Iwona Kusiak - Gminne Gimnazjum w Zarębie,
      • Aleksandra Szmigiel - Gminne Gimnazjum w Zarębie,
      • Kamil Reichel - Gimnazjum w Leśnej,
      • Martyna Stec - Zespół Szkół Licealno - Gimnazjalnych w Mirsku.
      II miejsce:
      • Małgorzata Członka - Gimnazjum w Pisarzowicach,
      • Katarzyna Gałązka - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie,
      • Marta Magierecka - Gimnazjum w Leśnej,
      • Aleksandra Halwa - Gimnazjum nr 1 w Lubaniu.
      III miejsce:
      • Monika Wolar - Gimnazjum im. Kombatantów Ziemi Gryfowskiej w Gryfowie,
      • Paulina Dziczkowska - Gimnazjum w Leśnej,
      • Urszula Frankowska - Gimnazjum nr 1 w Lubaniu,
      • Agata Kostecka - Zespół Szkół Licealno - Gimnazjalnych w Mirsku.
      Wyróżnienia:
      • Tomasz Gajda - Gimnajzum nr 3 w Lubaniu,
      • Judyta Czesna - Gimnajzum nr 3 w Lubaniu,
      • Natalia Okurzała - Gimnajzum nr 3 w Lubaniu,
      • Natalia Karpowicz - Gimnajzum nr 3 w Lubaniu.
    • Komisja postanowiła przyznać 2 nagrody specjalne dla uczennic z Gimnazjum nr 3 w Lubaniu:
      • Magdaleny Polak,
      • Magdy Wieczorek.
Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe z dziedzin przyrodniczych na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.008
Designed by:
ver. 2.5.1