Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"W obronie lasu"
Rozstrzygnięcie III edycji konkursu powiatowego wiedzy o bioregionie dokonane 28 kwietnia 2005r w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Agnieszka Łoś - specjalista RCEE w Lubaniu,
  2. Agnieszka Wierzbicka - kierownik Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu,
  3. Magdalena Cabaj - studentka PWSZ w Legnicy Instytut Administracji Publicznej specjalność, administrowanie ochroną środowiska.
Stwierdza, co następuje:
  1. Na konkurs wpłynęło 50 prac z następujących placówek:
    1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie
    4. Szkoła Podstawowa w Pobiednej
    5. Szkoła Podstawowa w Radogoszczy
    6. Szkoła Podstawowa w Rębiszowie
    7. Szkoła Podstawowa w Smolniku
    8. Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    9. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    10. Gimnazjum w Leśnej
    11. Gimnazjum w Gryfowie
    12. Gimnazjum w Zarębie
    13. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcacych w Gryfowie
    14. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
    15. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Smolniku
  2. Poziom prac był bardzo wysoki i komisja składa gratulacje nie tylko autorom, ale także ich opiekunom - nauczycielom.
  3. Najwyżej oceniono prace następujących autorów:
    • W kategorii szkół podstawowych:
      1. Monika Łojba - SP nr 4 w Lubaniu
      2. Kamila Kruczkowska - SP nr 4 w Lubaniu
      3. Kamil Tyma - SP nr 4 w Lubaniu
      4. Anita Kałuska - SP nr 1 w Olszynie
      5. Magdalena Giecewicz - SP w Pobiednej
      6. Dagmara Łazorczyk - SP w Pobiednej
      7. Adrianna Witczak - SP w Pobiednej
      8. Magdalena Szkoda - SP w Radogoszczy
      9. Magdalena Cirko - SP w Rębiszowie
      10. Ilona Iwanowska - SP w Smolniku
      11. Aleksandra Kozdra - SP w Smolniku
      12. Olga Mikołajewicz - SP w Smolniku
      13. Katarzyna Pytlos - SP w Smolniku
      14. Karina Wojciechowska - SP w Smolnik
      15. Dominika Paprocka - SP nr 2 w Świeradowie
    • W kategorii szkół gimnajzalnych:
      1. Małgorzata Kownacka - Gimnazjum w Gryfowie
      2. Paulina Dziczkowska - Gimnazjum w Leśnej
      3. Marta Kuźmińska - Gimnazjum w Leśnej
      4. Aleksandra Klimowicz - Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
      5. Paulina Janoszek - Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
      6. Rafał Bednarski - Gimnazjum w Zarębie
      7. Aleksandra Tulicka - Gimnazjum w Zarębie
    • W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:
      1. Renata Kołodziejczyk - ZSZ z OS-W w Smolniku
      2. Kamil Szczygieł - ZSZ z OS-W w Smolniku
      3. Magdalena Niemaszyk - ZSOiZ w Gryfowie
      4. Kinga Malamis - ZSP im.KZL w Lubaniu
  4. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe z dziedzin przyrodniczych na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0086
Designed by:
ver. 2.5.1