Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"W krainie wygasłych wulkanów 2007"
Protokół z rozstrzygnięcia konkursu dokonanego dnia 6 kwietnia 2007 roku
w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja w składzie:
  1. Kazimierz Wojciechowski - przewodniczący Komisji Ochrony Przyrody przy Oddziale PTTK "Pogórze Izerskie" w Lubaniu, członek LSE "Agenda 21"
  2. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu
  3. Agnieszka Łasica - specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu.
Stwierdza, co następuje:
  1. Na konkurs wpłynęło 67 prac z następujących placówek:
    1. Przedszkole Niepubliczne w Lubaniu
    2. Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubaniu
    3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
    5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    6. Szkoła Podstawowa w Pobiednej
    7. Szkoła Podstawowa w Platerówce
    8. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie
    9. Szkoła Podstawowa nr 2 w Olszynie
    10. Szkoła Podstawowa w Radogoszczy
    11. Szkoła Podstawowa w Zarębie
    12. Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    13. Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    14. Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    15. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    16. Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
    17. Gimnazjum w Leśnej
    18. Gimnazjum w Olszynie
    19. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Lubaniu
    20. Warsztaty Terapii Zajęciowe w Lubaniu
  2. Zakwalifikowano 67 prac. Przyznano 59 nagród książkowych i 39 dyplomów.
  3. Przyznano nagrody w III kategoriach oraz dyplomy następującym autorom:
    Kategoria I - przedszkola i klasy I - III szkół podstawowych:
    Szczególne wyróżnienia:
    1. Dominika Wrona O.P przy SP nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    2. Patryk Wołoszyn O.P przy SP w RadogoszczyRoksana Jedlińska kl. IIc SP nr 4 w Lubaniu
    3. Krystian Tynkiewicz kl. I SP nr 1 w Olszynie
    4. Patryk Piotrowski kl. II SP w Radogoszczy
    5. Bartek Skowron kl. I SP w Zarębie
    Wyróżnienia
    1. Marcin Karpiński kl. II SP w Pobiednej
    2. Beata Dubicak kl. III SP nr 1 w Olszynie
    3. Jakub Rożko kl. I SP w Zarębie
    4. Praca zbiorowa: Anna Szulecka, Olga Witulkiewicz, Anna Koniecko, Piotr Bałabuch, Julia Rudnicka, Martyna Niebieszczańska Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubaniu
    Udział:
    1. Aleksandra Wiza kl. IIIa SP nr 2 w Lubaniu
    2. Klaudia Kumosz kl. III SP nr 1 w Olszynie
    3. Kornela Budka kl. I SP w Platerówce
    4. Wiktoria Ślusarczyk kl. I SP w Platerówce
    5. Magdalena Wielgosz kl. II SP w Platerówce
    6. Izabela Kochańska kl. Ia SP nr 1 w Śiweradowie - Zdroju
    7. Nikola Lewandowska kl. Ia SP nr 1 w Śiweradowie - Zdroju
    8. Igor Burtło kl. II SP w Zarębie
    9. Ewa Hulisz kl. II SP w Zarebie
    10. Hubert Szklany kl. I SP w Zarębie
    11. Mateusz Szczęśniewicz kl. III SP w Zarębie
    12. Łukasz Dańczyszyn kl. III SP w Zarębie
    13. Wioleta Chojecka kl. III SP w Zarębie
    14. Ewelina Michałaciuk, Klaudia Pełka kl. II b SP nr 1 w Lubaniu
    15. Oliwer Paczyński kl. II SP w Pobiednej
    16. Anita Lewkowska kl. I SP nr 1 w Śiweradowie - Zdroju
    17. Praca zbiorowa: Magda Hutnik, Julia Hybińska, Alicja Jabłońska, Kinga Mykała, Klaudia Niestier, Sandra Polerowicz, Wiktoria Rudek, Janna Tumilewicz, Kornelia Wyrzykowska, Iga Zjawin Przedszkole Niepubliczne w Lubaniu
    18. Praca zbiorowa: Oskar Paprocki, Dominik Figurski, Filip Jurak, Aleksander Szczudrawa, Korneliusz Wyłoga, Michał Ziółkowski, Jakub Misztal, Kamil Szklany Przedszkole Niepubliczne w Lubaniu
    19. Praca zbiorowa: Jola Kojmalska, Małgorzata Fortuna, Kondrad Szpilczak kl. II SP nr 1 w Lubaniu
    20. Praca zbiorowa: Katarzyna Daszkiewicz, Nina Wyspiańska, Julia Michalska, Kinga Pturej kl. Ib, Ia SP nr 1 w Lubaniu
    21. Praca zbiorowa: Dominika Węgrzyn, Paulina Juncewicz, Emilian Zawada, Maciej Tomczak kl. Ia SP nr 4 w Lubaniu

    Kategoria II - klasy IV - VI szkół podstawowych:
    Szczególne wyróżnienia:
    1. Marta Telkińska kl. V SP nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    2. Paulina Bińczyk kl. IV SP nr 1 w Olszynie
    3. Agata Kasprzak kl. VIa SP nr 1 w Śiweradowie - Zdroju
    Wyróżnienia:
    1. Sylwia Elias kl. V SP nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    2. Patrycja Krawiec, Izabela Gliwińska kl. VI SP nr 1 w Olszynie
    3. Agata Kasprzak kl. VIa SP nr 1 w Śiweradowie - Zdroju
    4. Ewa Rajszczak, Kamila Cholewicka kl. VI SP nr 2 w Olszynie
    5. Paweł Partyka II zet kl. VI SOSW w Lubaniu
    6. Kamil Gozdek II zet kl. V SOSW w Lubaniu
    7. Piotr Partyka III zet kl. VI SOSW w Lubaniu
    8. Mateusz Kołosowski kl. V SP nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    Udział:
    1. Aleksandrol Szewczyk kl. VI SP w Pobiednej
    2. Mateusz Kołosowski kl. V SP nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    3. Kornelia Kurasz kl. V SP nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    4. Klaudyna Bogdanowicz kl. VI SP nr 1 w Olszynie
    5. Wioletta Strażnik kl. VI SP w Platerówce
    6. Kamila Fierkowicz kl. Va SP nr 1 w Śiweradowie - Zdroju
    7. Pamela Skrzyńska, Nikola Strzeszak kl. V SP w Kościelniku
    8. Magdalena Brodzińska kl. V SP w Kościelniku
    9. Justyna Capar kl. VI SP nr 2 w Olszynie
    10. Aleksandra Balicka kl. IV SP nr 2 w Olszynie
    11. Karol Fischer kl. V SP nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    Kategoria III - gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:
    Szczególne wyróżnienia:
    1. Marta Kuźmińska kl. Ia Gimnazjum w Leśnaj
    2. Katarzyna Kuzdrowska kl. Ia Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    Wyróżnienia:
    1. Daria Jabłońska kl. Ia Gimnazjum w Leśnej
    2. Aleksandra Janik kl. IIIa Gimnazjum w Leśnej
    3. Izabela Sazońska kl. II Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    4. Barabara Wolska kl. I Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
    Udział:
    1. Małgorzata Urbaniak kl. Ib Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    2. Monika Antropiak kl. IIIc Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    3. Jarosław Bałbuch kl. IIc Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    4. Żaneta Brejwo kl. IIIa Gimnazjum w Olszynie
    5. Małgorzata Ancygier kl. IIIa Gimnazjum w Olszynie
    6. Warsztaty terapii zajęciowej:
      1. Krzysztof Radyk Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lubaniu
      2. Marcin Gałęski Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lubaniu
      3. Jerzy Zakrzewski Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lubaniu
      4. Kamila Wojtkiewicz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lubaniu
    7. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe z dziedzin przyrodniczych i opracowań encyklopedycznych na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości w dniu 25 kwietnia (środa) o godzinie 10,00 w sali konferencyjnej (najniższa kondygnacja) Centrum Łużyckiego (naprzeciw Ratusza Miejskiego w Lubaniu).
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0081
Designed by:
ver. 2.5.1