Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
Rady naodpady 2005
Rozstrzygnięcie dokonane 3 listopada 2005r. w siedzibie Zakładu Gospodarki i Usług Komunalnych sp. z o.o. w Lubaniu.
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Ryszard Drobnicki - Prezes ZGiUK sp. z o.o. w Lubaniu
  2. Jan Sajan - dyrektor ds. Techniczno-Eksploatacyjnych ZgiUK sp. z o.o. w Lubaniu
  3. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu
  4. Beata Gołowenko - specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu
Stwierdza co następuje:
  1. Do udziału w konkursie zgłosiło się 19 placówek.
    Ostatecznie aktywnie uczestniczyło w konkursie 18 placówek - 4179 uczniów.
  2. Komisja stwierdza, że szkoły uczestniczące uzyskały następującą ilość punktów wskaźnikowych:
    1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu - 13,96
    2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu - 56,02
    3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu - 36,66
    4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu - 22,48
    5. Szkoła Podstawowa w Kościelniku - 124,37
    6. Szkoła Podstawowa w Platerówce - 69,39
    7. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach - 99,39
    8. Szkoła Podstawowa w Radogoszczy - 52,70
    9. Gminna Szkoła Podstawowa w Siekierczynie - 56,32
    10. Szkoła Podstawowa w Zarębie - 27,29
    11. Gimnazjum nr 1 w Lubaniu - 39,34
    12. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu - 17,24
    13. Gimnazjum nr 3 w Lubaniu - 3,83
    14. Gimnazjum Publiczne w Pisarzowicach - 26,17
    15. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. KZL w Lubaniu - 31,35
    16. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaniu - 83,56
    17. Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu - 8,27
    18. Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu - 12,32
    Ogółem zebrano - 84913 kg makulatury, szkła i tworzyw sztucznych. Sprawność ogólna zbiórki wynosi 20,32 kg/osobę.
  3. Dokonano oceny zbiórki selektywnej odpadów wg. wskaźnika sprawności szkoły i zagrożenia dla środowiska wyselekcjonowanych asortymentów.
  4. Komisja postanowiła przyznać miejsca następującym szkołom:
    1. miejsce - Szkoła Podstawowa w Kościelniku
    2. miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
    3. miejsce - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
    4. miejsce - Szkoła Podstawowa w Platerówce
    5. miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
    6. miejsce - Szkoła Podstawowa w Radogoszczy
    7. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 Lubaniu
    8. miejsce - Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    9. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu
    10. miejsce - ZSP im. KZL w Lubaniu
    oraz wyróżnienia:
    • Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    • Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    • Szkoła Podstawowa w Zarębie
    • Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    • Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
    • Gimnazjum w Pisarzowicach
    • Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu
    • Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu
  5. Komisja postanowiła tez wyróżnić i uhonorować nauczycieli szczególnie zaangażowanych w realizację zadań konkursowych w osobach:
    1. SP 1 Lubań : Helena Wojnowska
    2. SP 2 Lubań : Elżbieta Ciesiołkiewicz, Joanna Tuszyńska - Wiza
    3. SP 3 Lubań : Dorota Głuszek, Ewa Skotnicka
    4. SP 4 Lubań : Beata Hanka, Beata Kwiecińska
    5. SP Kościelnik : Anna Halwa
    6. SP Platerówka : Jolanta Bartnikowska, Janina Jewiarz
    7. SP Pisarzowice : Grażyna Jarosiewicz
    8. SP Radogoszcz : Waldemar Rink, Bogumiła Dyl
    9. SP Siekierczyn : Alicja Barabola
    10. SP Zaręba : Ewa Russjan
    11. Gim.1 Lubań : Grażyna Urbaniak
    12. Gim.2 Lubań : Izabela Bieza-Waśniewska
    13. Gim.3 Lubań : Maria Sawicka,
    14. Gim. Pisarzowice : Anna Wyka-Owsiuk
    15. ZSP im. KZL Lubań : Monika Mela
    16. SOS-W Lubań : Edyta Chojnacka, Małgorzata Kozłowska, Lidia Skotnicka
    17. PM 1 Lubań : Izabela Zając
    18. PM 3 Lubań : Jolanta Kazan
  6. Komisja postanowiła:
    • nagrodzić wszystkie szkoły, które otrzymają nagrody w postaci sprzętu komputerowego i RTV na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości.
    • Na finał zaprosić dyrektorów nagrodzonych i wyróżnionych szkół, przedstawicieli miasta i powiatu, przedstawicieli środków przekazu.
  7. Komisja postanowiła ogłosić wyniki i efekty rzeczowe konkursu na stronie internetowej RCEE oraz poinformować społeczność lokalną za pośrednictwem środków przekazu.
  8. Komisja dołącza do protokołu:
    1. Tabelę wyników wskaźnikowych
    2. Tabelę punktacyjną
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.008
Designed by:
ver. 2.5.1