Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Potyczki Sportowe"
PROTOKÓŁ WYNIKÓW POTYCZEK SPORTOWYCH Z OKAZJI EUROPEJSKIEGO DNIA BEZ SAMOCHODU
W DNIU 22 WRZEŚNIA 2006
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu,
  2. Beata Gołowenko - starszy specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu
  3. Piotr Barański - sędzia
  4. Agnieszka Twardowska - stażystka w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Lubań
stwierdziła, że do imprezy zgłosiło się 13 drużyn, co stanowi liczbę 126 uczestników z następujących szkół:
  • SP nr 1, 2, 3 i 4 w Lubaniu;
  • Gimnazjum nr 1,2 w Lubaniu,
  • Gimnazjum w Pisarzowicach
  • ZSP im. KZL w Lubaniu,
  • ZSP nr 2 w Lubaniu.
Komisja dokonała oceny wyników potyczek biorąc pod uwagę:
  • czas wykonania zadań na poszczególnych torach - dla rowerów, dla rolek, dla hulajnóg;
  • prawidłowość pokonania torów;
  • uzyskane wyniki punktacyjne.
Komisja przeanalizowała wyniki potyczek drużynowych i przyznała następujące miejsca:
W kategorii drużynowej:
  • I kategoria:
    I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu
  • II kategoria:
    I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    III miejsce - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaniu
  • III kategoria:
    I miejsce - Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    II miejsce - ZSP im. KZL w Lubaniu - I drużyna
    III miejsce - Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
Organizatorzy postanowili nagrodzić najlepszych zawodników (dziewczynę i chłopca) w poszczególnych kategoriach i konkurencjach:
  • I kategoria:
    Rower
    Adrian Jędrych - SP nr 1 w Lubaniu
    Rolki
    Elżbieta Pająk - SP nr 2 w Lubaniu oraz
    Konrad Tkaczyk - SP nr 3 w Lubaniu
    Hulajnoga
    Anita Bakaj - SP nr 2 w Lubaniu oraz
    Miłosz Konefał - SP nr 1 w Lubaniu
  • II kategoria:
    Rower
    Jacek Zaguła - SP nr 4 w Lubaniu
    Rolki
    Sandra Pietras - SP nr 4 w Lubaniu oraz
    Tomasz Natkowski - SP nr 4 w Lubaniu
    Hulajnoga
    Marta Kramek - SP nr 4 w Lubaniu oraz
    Paweł Durkalec - SP nr 1 w Lubaniu
  • III kategoria:
    Rower
    Klaudia Gapska - G nr 1 w Lubaniu oraz
    Adrian Heidykiewicz - ZSP im. KZL w Lubaniu
    Rolki
    Martyna Łagowska - ZSP im. KZL w Lubaniu oraz
    Jakub Patkowski - G nr 1 w Lubaniu
    Hulajnoga
    Sara Strzeszak - G nr 1 w Lubaniu oraz
    Mateusz Hauzer - G nr 2 w Lubaniu
Wszystkie szkoły uczestniczące w potyczkach otrzymały piłki (siatkowe, ręczne, koszowe lub nożne), a najlepsi zawodnicy nagrody w postaci sprzętu rowerowego. Dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu otrzymały drobne upominki za szczególnie aktywną postawę i zdyscyplinowanie w czasie imprezy.
Komisja dziękuje wszystkim uczestnikom imprezy. Gratuluje nagrodzonym. Dziękuje nauczycielom.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0082
Designed by:
ver. 2.5.1