Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Piękno przyrody Ziemi Lubańskiej"
PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA
POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
pt. "Piękno przyrody Ziemi Lubańskiej"
dokonanego dnia 14 kwietnia 2006r.
w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Jadwiga Skierska - podinspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta,
  2. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu,
  3. Beata Gołowenko - specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu,
  4. Agnieszka Łoś - studentka Akademii Rolniczej we Wrocławiu.
stwierdza, co następuje:
  1. Na konkurs wpłynęło 86 prac z następujących placówek:
    1. Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubaniu
    2. Przedszkole Miejskie nr 3 w Lubaniu
    3. Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubaniu
    4. Przedszkole Niepubliczne w Lubaniu
    5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    6. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
    7. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu
    8. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    9. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie
    10. Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie
    11. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
    12. Szkoła Podstawowa w Platerówce
    13. Szkoła Podstawowa w Radogoszczy
    14. Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    15. Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju
    16. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    17. Gimnazjum w Leśnej
    18. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Lubaniu
    19. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
  2. Zakwalifikowano wszystkie prace. Nagrodzono 24 prace.
    Kategoria I - przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych:
    Szczególne wyróżnienia:
    • Aleks Kucharski, Martyna Rosa i Paula Wójcik z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Lubaniu
    • Dominika Węgrzyn, Filip Czuchryta i Emilian Zawada z Przedszkola Niepublicznego w Lubaniu
    • Dominika Moczydlak ze Szkoły Podstawowej w Radogoszczy
    Wyróżnienia:
    • Artur Kalinowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    • Michał Czyruk z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lubaniu
    • Regina Sindrewicz z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lubaniu
    Kategoria II - klasy I-III szkół podstawowych:
    Szczególne wyróżnienia:
    • Katarzyna Kalicińska z kl. II a Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu
    • Praca zbiorowa z kl. I c Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu/ opiekun W. Bućko
    • Nikola Jaworska z kl. II Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach
    Wyróżnienia:
    • Gracjan Kalinowski z kl. I a Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu
    • Karolina Jurczenko z kl. III Szkoły Podstawowej w Platerówce
    • Patryk Piotrowski z kl. I Szkoły Podstawowej w Radogoszczy
    Kategoria III - klasy IV - VI szkół podstawowych:
    Szczególne wyróżnienia:
    • Agata Kasprzak z kl. V Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeradowie
    • Sandra Michalak z kl. VI a Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu
    • Anna Paciejewska z kl. V Szkoły Podstawowej nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    • Monika Kaczmarek i Monika Jasińska z kl. VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Olszynie
    • Beata Czyż i Marta Gajda z kl. V-VI Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu
    Wyróżnienia:
    • Paulina Majgier ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Lubaniu
    • Dorota Janas z kl. VI Szkoły Podstawowej nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    • Justyna Borowska z kl. V c Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu
    Kategoria IV - gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:
    Szczególne wyróżnienia:
    • Aneta Strączyńska z Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    • Monika Wasilewska z kl. II b LPZ Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. KZL w Lubaniu
    Wyróżnienia:
    • Arleta Kociołek z kl. III e Gimnazjum w Leśnej
    • Anna Boczula z kl. II a Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
  3. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe z dziedzin przyrodniczych i opracowań encyklopedycznych na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości w dniu 28 kwietnia o godzinie 11,00 w Sali Rajców Ratusza Miejskiego w Lubaniu.
  4. Dwa plakaty z grupy szczególnie wyróżnionych:
    • Agata Kasprzak z kl. V Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeradowie - Zdroju pt. "Jesienny zmierzch na szlaku im. Orłowicza"
    • Dominika Węgrzyn, Filip Czuchryta i Emilian Zawada z Przedszkola Niepublicznego w Lubaniu
    posłużą do promowania wystawy w ramach Lubańskiej Wiosny Ekologicznej'2006.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0089
Designed by:
ver. 2.5.1