Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Nie byle jaka budka dla ptaka i całkiem świeża dla nietoperza"
Protokół z rozstrzygnięcia konkursu dokonanego dnia 20 lutego 2007 roku
w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja w składzie:
  1. Tomasz Bernacki – naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miasta Lubania,
  2. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu
  3. Kazimierz Wojciechowski - przewodniczący Komisji Ochrony Przyrody przy Oddziale PTTK "Pogórze Izerskie" w Lubaniu, członek LSE "Agenda 21"
  4. Piotr Zioła - członek LSE "Agenda 21"
  5. Agnieszka Łasica - specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu.
dokonała oceny wykonania budek lęgowych dla ptaków wg. następujących kryteriów:
  • prawidłowość wykonania budek,
  • ilość wykonanych prawidłowo budek,
  • terminowość wykonania zadania.
Komisja stwierdza, że wykonano 67 budki z czego 3 nie spełniały wymogów regulaminu. Budki dostarczono z następujących szkół:
  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu
  4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
  5. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
  6. Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
  7. Gminne Gimnazjum Publiczne w Olszynie
  8. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. KZL w Lubaniu
  9. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubaniu
Komisja postanowiła przyznać:
Szczególne wyróżnienia:
Szkoły podstawowe
  1. Łakota Ptrycja - Sp. nr 2 Lubań
  2. Anna Krawczenko - Sp. nr 4 w Lubaniu
  3. Natalia Wojtas - Sp. nr 4 w Lubaniu
  4. Paulina Pilna - Sp. nr 4 w Lubaniu
  5. Miłosz Ciesiołkiewicz -Sp. nr 2 w Lubaniu
  6. Noemi Słobaoda kl. Va - Sp.1 w Lubaniu
Gimnazjum
  1. Nowakowski Michał Gimnazjum w Olszynie
  2. Rafał Drozd Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  3. Anna Zielonka SOSW w Lubaniu
  4. Katarzyna Kret Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
Szkoły Ponadgimnazjalne
  1. Justyna Dębowska LPZ im. KZL
Wyróżnienia:
Szkoły podstawowe
  1. Konrad Tkaczyk - Sp. nr 3 w Lubaniu
  2. Eryk Stepokum - Sp. nr 4 w Lubaniu
  3. Monika Żółtańska - Sp. nr 4 w Lubaniu
  4. Natalia Wojtas - Sp. nr 4 w Lubaniu
  5. Damian Kuryś - Sp. nr 4 w Lubaniu
  6. Arek Burlidowski - Sp. nr 4 w Lubaniu
  7. Nikola Skrobek - Sp. nr 4 w Lubaniu
  8. Natalia Więcek - Sp. nr 4 w Lubaniu
  9. Karolina Witecka - Sp. nr 4 w Lubaniu
  10. Aleksander Kamyk - SOSW w Lubaniu
  11. Rafał Tumilewicz - Sp. nr 4 w Lubaniu
  12. Sandra Rogalska - Sp. nr 4 w Lubaniu
  13. Miłosz Ciesiołkiewicz - Sp. nr 2 w Lubaniu
  14. Kaudia Arbaczeska kl. Va - Sp.1 w Lubaniu
Gimnazjum
  1. Joanna Och Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  2. Rafał Deschepper Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  3. Daniel Filutowski Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  4. Paweł Konon Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  5. Adam Kamyk Gimnazjum SOSW w Lubaniu
Udział:
Szkoły podstawowe
  1. Gabryś Kuśmierz - Sp. nr 3 w Lubaniu
  2. Patrycja Litwinczuk - Sp. nr 3 w Lubaniu
  3. Kornel Grzonkowski - Sp. nr 3 w Lubaniu
  4. Dominika Janda - Sp. nr 3 w Lubaniu
  5. Robert Grzonkowski - Sp. nr 3 w Lubaniu
  6. Karolina Krysiak - Sp. nr 3 w Lubaniu
  7. Łukasz Słowiński - Sp. nr 4 w Lubaniu
  8. Adrian Herbik - Sp. nr 3 w Lubaniu
  9. Marcin Kowalski - SOSW w Lubaniu
  10. Krzysztof Kowalewski - SOSW w Lubaniu
  11. Sikora Elżbieta - SOSW w Lubaniu
  12. Patryk Bielak - Sp. nr 2 w Lubaniu
  13. Aleksander Bolczyk lat 5 ul. Mikołaja w Lubaniu
Gimnazjum
  1. Mariusz Górski Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  2. Marta Gajda Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  3. Elena Ciesiołkiewicz Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
  4. Elena Ciesiołkiewicz Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
  5. Michał Głuszek Gimnazjum nr 2 w Lubań
  6. Lidia Baranowska Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  7. Adam Łukaszewicz Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  8. Katarzyna Murzyn Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  9. Paweł Szwadłko Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  10. Przemysław Legier Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  11. Paulina Majgier Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  12. Aleksandra Klich Gimnazjum SOSW w Lubaniu
  13. Łukasz Milewski Gimnazjum SOSW w Lubaniu
Szkoły ponadgimnazjalne
  1. Justyna Dębowska - ZSP im. KZL w Lubaniu
  2. Małgorzata Litwinczuk - ZSP im. KZL w Lubaniu
  3. Jakub Wrześniak - SOSW w Lubaniu
  4. Kunec Anna - SOSW w Lubaniu
  5. Rojek Tomasz - SOSW w Lubaniu
  6. Kunec Katarzyna - SOSW w Lubaniu
  7. Kunec Agata - SOSW w Lubaniu
  8. Rojek Tomasz - SOSW w Lubaniu
  9. Kunec Marek - SOSW w Lubaniu
  10. Kunec Marek - SOSW w Lubaniu
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0085
Designed by:
ver. 2.5.1