Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Nasze Izery" - plastyczny
PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA
KONKURSU PLASTYCZNEGO
pt. "Nasze Izery"
dokonanego dnia 10 października 2006r.
w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Magdalena Guła - przewodnicząca - koordynator projektu „Nasze Izery” P-ZFST „Pogranicze”
  2. Agnieszka Wierzbicka - wice przewodnicząca - kierownik RCEE w Lubaniu,
  3. Beata Gołowenko - sekretarz - specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu
  4. Zbigniew Kamiński - członek - specjalista Służby Leśnej Nadleśnictwa Świeradów
stwierdza, co następuje:
  1. Na konkurs wpłynęło 355 prac, 357 autorów:
    1. w kategorii I - 6 - 10 lat: 169 prac, 167 autorów w tym:
      164 prace 162 autorów z Polski i
      5 prac 5 autorów z Czech;
    2. w kategorii II - 11 - 13 lat: 142 prace 146 autorów w tym:
      140 prac 144 autorów z Polski i
      2 prace 2 autorów z Czech;
    3. w kategorii III - 14 - 18 lat: 34 prace 34 autorów w tym:
      33 prace autorów z Polski i
      1 praca autora z Czech;
    4. w kategorii IV - osoby dorosłe:
      10 prac 10 autorów z Polski.
  2. Przyznano nagrody w IV kategoriach następującym autorom:
    • Kategoria I - I nagrody:
      1. Adrian Pełechata SP Siekierczyn,
      2. Izabela Ludkiewicz SP Stankowice,
      3. Adrianna Jabłońska SP nr 3 Lubań,
      4. Patryk Łukjanowicz SP Siekierczyn,
      5. Kacper Kowalczyk SP Stankowice;
    • Wyróżnienia:
      1. Przemysław Wołyniak SP nr 4 Bolesławiec,
      2. Kamila Marszałek SP Trzebień,
      3. Dawid Roliński SP Siekierczyn,
      4. Karolina Łabik SP nr 1 Lubań,
      5. Klaudia Kumosz SP nr 1 Olszyna,
      6. Aleksandra Całko SP Gryfów,
      7. Radek Limberg Detski Domov Semily,
      8. Patricie Dubicka Detski Domov Semily,
      9. Anežka Zarubova Detski Domov Semily,
      10. Tomaš Etrich Detski Domov Semily,
      11. Karolina Czopko SP Trzebień,
      12. Adela Osajdzińska SP Stankowice,
      13. Agata Grasza SP Gryfów Śląski,
      14. Agata Zięcik SP Gryfów Śląski,
      15. Klara Černa Detski Domov Semily.
    • Kategoria II - I nagrody:
      1. Magdalena Kołodziejczak SP nr 3 Lubań,
      2. Justyna Kosieradzka SP nr 2 Świeradów,
      3. Anna Paciejewska SP nr 2 Świeradów,
      4. Paulina Tuniewicz SP Gryfów Śląski,
      5. Katarzyna Pawlikowska Gimnazjum w Leśnej
    • Wyróżnienia:
      1. Blanka Kamińska MZS Świeradów Gimnazjum,
      2. Aleksandra Abramczyk SP nr 2 Świeradów,
      3. Wiktoria Jurek SP nr 1 Bolesławiec,
      4. Weronika Biernat SP nr 1 Lubań,
      5. Rita Skiba SP Czerna,
      6. Edyta Jędrzejczak SP Mirsk,
      7. Marietta Balcerzak SP nr 5 Zgorzelec,
      8. Patrycja Biernat SP nr 1 Lubań,
      9. B. Kirpluk Gimnazjum Gryfów,
      10. Aleksander Mróz SP nr 1 Bolesławiec
    • Kategoria III - I nagrody:
      1. Aleksandra Janczak G. 3 Lubań,
      2. Kinga Gacek ZSO i Z Lwówek Śląski,
      3. Katarzyna Leśniowska G Węgliniec,
      4. Karolina Wereta G Węgliniec,
      5. Katarzyna Kuzdrowska G nr 2 Lubań,
    • Wyróżnienia:
      1. Jolanta Taranek ZSEiE Bogatynia,
      2. Justyna Jańczyk G. Nr 3 Lubań,
      3. Rafał Kędzierski Gim. Nr 3 Lubań,
      4. Katarzyna Stefaniak G. Węgliniec,
      5. Justyna Wolska G. Węgliniec
    • Kategoria IV - I nagrody:
      1. Kazimierz Fiałkiewicz Lubań,
      2. Helena Fiałkiewicz Lubań.
      3. Ewa Rogalska Kościelnik,
      4. Ewa Chmura Lubań,
      5. Lilianna Skórniak Lubań
    • Wyróżnienia:
      1. Iwona Łabik Lubań,
      2. Marcin Gałęski Lubań,
      3. Jerzy Zakrzewski Lubań,
      4. Agnieszka Konopska Lubań,
      5. Adam Glazer Lubań
    • Nagrody specjalne Prezesa P-ZFST "Pogranicze":
      • Detsky Domov Semily,
      • Kacper Demianowicz SP nr 1 Lubań,
      • Sara Gil SP Mirsk,
      • Ewelina Jakimowicz G nr 3 Lubań,
      • Agnieszka Żuber G nr 3 Lubań,
      • Monika Jaworska G Gryfów,
  3. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe z dziedzin przyrodniczych i opracowań encyklopedycznych na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości w dniu 22 listopada o godzinie 11,00 w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju.
Komisja dziękuje wszystkim uczestnikom i gratuluje nagrodzonym.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0079
Designed by:
ver. 2.5.1