Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Nasze Izery" - fotograficzny
PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA
KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
pt. "Nasze Izery"
dokonanego dnia 10 października 2006r.
w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Magdalena Guła - przewodniczący - koordynator projektu "Nasze Izery" P-ZFST "Pogranicze"
  2. Agnieszka Wierzbicka - wice przewodniczący - kierownik RCEE w Lubaniu,
  3. Beata Gołowenko - sekretarz - specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu
  4. Zbigniew Kamiński - członek - specjalista Służby Leśnej Nadleśnictwa Świeradów
stwierdza, co następuje:
  1. Na konkurs wpłynęło 265 zdjęć 103 autorów:
    1. w kategorii I - 10 - 13 lat: 89 zdjęć 35 autorów z Polski;
    2. w kategorii II - 14 - 18 lat: 88 zdjęć 33 autorów z Polski;
    3. w kategorii IV - osoby dorosłe: 88 zdjęć 35 autorów w tym: 85 zdjęć 34 autorów z Polski i 3 zdjęcia 1 autora z Czech.
  2. Przyznano nagrody w IV kategoriach następującym autorom:
    Kategoria I - I nagrody:
    1. Waleria Kudera MZS Gim. Świeradów,
    2. Krzysztof Dzikowski SP Gryfów ŚL.,
    3. Gabriela Wojsa MZS SP nr 1 Świeradów
    4. Martyna Tomaczyk MZS Gim. Świeradów
    5. Edyta Jędrzęjczak SP Mirsk,

    Wyróżnienia:
    1. Radosław Tuniewicz SP gryfów,
    2. Maciej Rudek SP nr 4 Lubań,
    3. Paweł Markuszewski G nr 2 Lubań,
    4. Dawid Lewko SP nr 1 Bolesławiec,
    5. Patrycja Pajor I Prywatne Gim. Bolesławiec

    Kategoria II - I nagrody:
    1. Michał Jurewicz Świeradów-Zdrój, 2. Klaudia Jakubik Lubań, 3. Łukasz Gembarowski Olszyna, 4. Krzysztof Pawlak Lubań, 5. Katarzyna Bujała Platerówka
      Wyróżnienia:
      1. Magdalena Jezierska Zgorzelec,
      2. Marcin Gębarowski, Olszyna,
      3. Martyna Bunk Lubań,
      4. Joanna Magielska Lubań,
      5. Aneta Kosak Zgorzelec,
      6. Michał Klekowski Świeradów

      Kategoria III - I nagrody:
      1. Miloš Kichler Jablonec nad Nisou - komplet,
      2. Helena Wojtowicz Lubań,
      3. Elżbieta Soja Lubań,
      4. Marek Pochopień Biedrzychowice,
      5. Henryk Sobucki Biedrzychowice

      Wyróżnienia:
      1. Ireneusz Paciocha Lwówek Śląski,
      2. Przemysław Janiszewski Lubań,
      3. Waldemar Chmura Lubań,
      4. Zenon Jurewicz Świeradów,
      5. Jolanta Soja Lubań,
      6. Teresa Fierkowicz Świeradów,
      7. Alina Gembarowski Olszyna.

      Nagrody specjalne Prezesa P-ZFST "Pogranicze":

    2. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe z dziedzin przyrodniczych i opracowań encyklopedycznych na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości w dniu 22 listopada o godzinie 11,00 w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju.
Komisja dziękuje wszystkim uczestnikom i gratuluje nagrodzonym.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0083
Designed by:
ver. 2.5.1