Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
Najciekawsza multimedialna prezentacja programu edukacyjnego "Lubańska Wiosna Ekologiczna"
PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA
KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ MULTIMEDIALNĄ PREZENTACJĘ
PROGRAMU EDUKACYJNEGO
"LUBAŃSKA WIOSNA EKOLOGICZNA"
dokonanego dnia 10 kwietnia 2006 roku w siedzibie
Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu
  2. Beata Gołowenko - specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu
  3. Jadwiga Skierska - podinspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Lubań
  4. Ewelina Rok - studentka V roku na kierunku Inżynieria Środowiska Akademii Rolniczej we Wrocławiu
Stwierdza co następuje:
  1. Ostatecznie uczestniczyło w konkursie 5 placówek tj.:
    1. Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    2. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    3. Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
    4. Gimnazjum w Olszynie
    5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. KZL w Lubaniu
  2. Dokonano oceny wg. następujących kryteriów:
    • walory wizualne,
    • poprawność merytoryczna.
  3. Komisja postanowiła przyznać:
    A) nagrody specjalne zwycięzcom:
    1. Aleksandra Hanczewska z kl. III d Gimnazjum w Olszynie
    2. Adrian Grzelak z kl. III c Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    3. Monika Wolar z kl. II LO ZSP im. ZSP im. KZL w Lubaniu
    4. Kamil Goworek z kl. II LO ZSP im. ZSP im. KZL w Lubaniu
    B) nagrody wyróżnienia:
    1. Krystyna Komsa z kl. III a Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    2. Magdalena Kicuła z kl. II Gimnazjum w Olszynie
    3. Paweł Jabłoński z kl. III e Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
    4. Franciszek Michalik z kl. II b Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    C) nagrody za udział:
    1. Marta Chołuj z kl. III c Gimnazjum w Olszynie
    2. Magdalena Drążek z kl. I a Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    3. Marta Kaczmarek z kl. III c Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    4. Marlena Piotrowska z kl. II b Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    5. Angelika Soczalska z kl. III c Gimnazjum w Olszynie
    6. Marcin Chołuj z kl. II d Gimnazjum w Olszynie
    7. Mateusz Feter i Rafał Łabik z kl. I b Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
    8. Bartosz Jaworski z kl. II b Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    9. Paweł Sarzyński z kl. II b Gimnazjum nr 3 w Olszynie
    10. Paweł Skiba z kl. II b Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
  4. Komisja postanowiła ogłosić wyniki i efekty rzeczowe konkursu na stronie internetowej RCEE oraz poinformować społeczność lokalną za pośrednictwem środków przekazu.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0084
Designed by:
ver. 2.5.1