Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
Konkurs na imiona drzew pomnikowych
PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA
KONKURSU NA IMIONA DRZEW POMNIKOWYCH
dokonanego dnia 25 kwietnia 2006r.
w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Kazimierz Wojciechowski - społeczny opiekun przyrody Komisji Ochrony Przyrody przy PTTK O/Pogórze Izerskie w Lubaniu
  2. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu,
  3. Beata Gołowenko - specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu.
stwierdza, co następuje:
  1. Na konkurs wpłynęły prace z następujących placówek:
    1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
    3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    4. Szkoła Podstawowa w Kościelniku
    5. Szkoła Podstawowa w Platerówce
    6. Szkoła Podstawowa w Radogoszczy
    7. Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
    8. Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    9. Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju
    10. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    11. Gimnazjum w Leśnej
    12. Gimnazjum w Pisarzowicach
  2. Zakwalifikowano wszystkie prace. Nagrodzono 17 uczestników.
  3. Przyznano nagrody oraz dyplomy dla autorów najlepszych propozycji:
    MIASTO LUBAŃ
    • Bartosz Trędewicz - kl. II e Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    • Maksymilian Biernat - kl. II a Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    • Justyna Klecka z kl. IV a i Marcin Klecki z kl. II b Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    • Kazimierz Wojciechowski - uczestnik dorosły
    GMINA LUBAŃ
    • Szymon Kołodziej - kl. IV Szkoła Podstawowa w Radogoszczy
    • Grzegorz Kwaśniak - kl. V Szkoła Podstawowa Radogoszczy
    • Agnieszka Winczor - kl. I a Gimnazjum w Pisarzowicach
    • Anna Halwa - uczestnik dorosły
    GMINA PLATERÓWKA
    • Dominika Miedzińska - kl. IV SP w Platerówce
    GMINA SIEKIERCZYN
    • Renata Hoffman - kl. IV c Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
    • Joanna Woźniak - kl. VI b Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
    • Amanda Kadłubaj - kl. IV a Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
    • Izabela Miękisiak - kl. VI b Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
    GMINA LEŚNA
    • Bartosz Kozak - kl. II d Gimnazjum w Leśnej
    • Paulina Bijak - kl. I d Gimnazjum w Leśnej
    MIASTO ŚWIERADÓW-ZDRÓJ
    • Sylwia Elias - kl. Szkoła Podstawowa 2 w Świeradowie - Zdroju
    • Kamila Fierkowicz - kl. IV c Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju
  4. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe z dziedzin przyrodniczych i opracowań encyklopedycznych na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości w dniu 28 kwietnia o godzinie 11,00 w Sali Rajców Ratusza Miejskiego w Lubaniu.
  5. Nagroda uzależniona jest od liczby zaakceptowanych propozycji przez jednego autora
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0081
Designed by:
ver. 2.5.1