Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Kartka z przewodnika - Zachować krajobraz dla potomnych"
Protokół z rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego dokonanego dnia 1 czerwca 2009 roku
w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja w składzie:
  1. Tomasz Bernacki - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Lubań,
  2. Joanna Czyż - inspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Lubań
  3. Agnieszka Łasica - specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu.
stwierdza co następuje:
  1. Na konkurs wpłynęły prace 86 autorów:
    Prace napłynęły z następujących placówek:
    1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie,
    2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Olszynie
    3. M Z S Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    4. Podstawowa nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    6. Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    7. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    8. Gimnazjum w Pisarzowicach
    9. Gimnazjum w Leśnej
    10. M Z S Gimnazjum nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    11. Z S P im. A. Mickiewicza w Lubaniu
    12. Z S P im. KZL w Lubaniu.
  2. Zakwalifikowano wszystkie nadesłane prace
  3. Szczególne wyróżnienia otrzymują:
    1. Sara Kmieć kl. III c - Gim nr 2 w Lubaniu
    2. Marika Mielec kl. III a - Gim nr 2 w Lubaniu
    3. Aleksandra Saganiewicz kl. III - Gim nr 2 w Lubaniu
    4. Kinga Czarnota kl. II b - Gim nr 2 w Lubaniu
    5. Monika Król kl. II c - Gim nr 2 w Lubaniu
    6. Rafał Świderek kl. III a - Gim nr 2 w Lubaniu
    7. Aneta Dereniowska kl. I c - Gim nr 2 w Lubaniu
    8. Eliza Buławska kl. III a - Gim nr 2 w Lubaniu
    9. Joanna Tomaszewska kl. III c - Gim nr 2 w Lubaniu
    10. Wojciech Bień kl. III a - Gim nr 2 w Lubaniu
    11. Patryk Szymański kl. VI - SP nr 2 w Olszynie
    12. Anna Animucka kl. VI - SP nr 2 w Olszynie
    13. Martyna Tomczyk kl. III c - Gim nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    14. Katarzyna Ślusarczyk kl. II LO - ZSP im KZL w Lubaniu
    15. Magdalena Ciszek kl. III TG - ZSP im KZL w Lubaniu
    16. Anna Macewicz kl. II c ZSZ - ZSP im KZL w Lubaniu
    17. Joanna Janeczko kl. VI - SP nr 4 w Lubaniu
    18. Michał Jaworski kl. VI a - SP nr 4 w Lubaniu
    19. Anna Krawczenko kl. VI a - SP nr 4 w Lubaniu
    20. Marlena Stettner kl. V SP nr 2 w Świeradowie - Zdroju
  4. Wyróżnienia otrzymują:
    1. Aleksandra Balicka kl. VI - SP nr 2 w Olszynie
    2. Paulina Roskowińska kl. VI - SP nr 2 w Olszynie
    3. Gabriela Wojsa - Gim nr 1 w Świeradowie - zdroju
    4. Milena Malarska kl. III a - Gim w Pisarzowicach
    5. Katarzyna Majerewicz kl. II b - Gim w Pisarzowicach
    6. Aneta Szmajdzińska kl. II b - Gim w Pisarzowicach
    7. Wioletta Szmajdzińska kl. II b - Gim w Pisarzowicach
    8. Łukasz Zając kl. II a - Gim w Pisarzowicach
    9. Zofia Gargała kl. I a - Gim w Pisarzowicach
    10. Anna Bieluń kl. III b - Gim w Pisarzowicach
    11. Dagmara Abramczyk kl. II - Gim w Świeradowie - Zdroju
    12. Patrycja Raczyńska kl. I a - Gim nr 1 w Lubaniu
    13. Kamil Żukrowski kl. III d - Gim nr 2 w Lubaniu
    14. Martyna Chojnacka kl. III a - Gim nr 2 w Lubaniu
    15. Anna Bagrij kl. II a - Gim nr 2 w Lubaniu
    16. Roksana Mazurek kl. III a - Gim nr 2 w Lubaniu
    17. Kacper Kaliński kl. III e - Gim nr 2 w Lubaniu
    18. Magdalena Żmijska kl. IV b - SP nr 4 w Lubaniu
    19. Agata Świderek kl. IV b - SP nr 4 w Lubaniu
    20. Nina Zawieja kl. IV b - SP nr 4 w Lubaniu
    21. Paulina Kwitowska - Gim w Leśnej
    22. Anna Oleksiak kl. IV - SP nr 1 w Olszynie
  5. Za udział:
    1. Kamila Fierkowicz kl. I - Gim nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    2. Mateusz Kapszewicz - SP nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    3. Maria Salawa kl. V a - SP nr 1 w Świeradowi - Zdroju
    4. Magdalena Drążek kl. I e - ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu
    5. Agata Woźna kl. II a - Gim w Pisarzowicach
    6. Katarzyna Jankowska kl. II b - Gim w Pisarzowicach
    7. Natalia Skupień kl. II a - Gim w Pisarzowicach
    8. Paweł Markuszewski kl. III c - Gim nr 2 w Lubaniu
    9. Róża Bartolewska kl. III e - Gim nr 2 w Lubaniu
    10. Monika Owoc kl. III a - Gim nr 2 w Lubaniu
    11. Żaneta Kuduk kl. II b - Gim nr 2 w Lubaniu
    12. Magdalena Grzesiak kl. III c - Gim nr 2 w Lubaniu
    13. Gabriela Urszulak kl. I d - Gim nr 2 w Lubaniu
    14. Sandra Kalinowska kl. II a - Gim nr 2 w Lubaniu
    15. Jowita Mikuła kl. II a - Gim nr 2 w Lubaniu
    16. Aleksandra Wamposzyc kl. III a - Gim nr 2 w Lubaniu
    17. Dominika Langowska kl. III a - Gim nr 2 w Lubaniu
    18. Monika Żółtańska kl. VI a - SP nr 4 w Lubaniu
    19. Malwina Gontarz - SP nr 4 w Lubaniu
    20. Natalia Więcek - SP nr 4 w Lubaniu
    21. Kacper Waśniewski kl. IV b - SP nr 4 w Lubaniu
    22. Magdalena Garula kl. IV b - SP nr 4 w Lubaniu
    23. Marta Getler kl. VI a - SP nr 4 w Lubaniu
    24. Martyna Majczak kl. IV a - SP nr 4 w Lubaniu
    25. Maciej Misztal kl. VI a - SP nr 4 w Lubaniu
    26. Adrian Mazurek - SP nr 4 w Lubaniu
    27. Marlena Piotrowska kl. II TI - ZSP im KZL w Lubaniu
    28. Adriana Ruszkiewicz kl. III TG - ZSP im KZL w Lubaniu
    29. Patrycja Rynkal kl. II TI - ZSP im KZL w Lubaniu
    30. Kamil Klim kl. VI a - SP nr 4 w Lubaniu
    31. Aleksandra Bobak kl. I b - SP nr 4 w Lubaniu
    32. Andrzej Bobak kl. IV a - SP nr 4 w Lubaniu
    33. Andżelika Mandżejewska kl. IV b - SP nr 4 w Lubaniu
    34. Wiktoria Urjasz kl. IV b - SP nr 4 w Lubaniu
    35. Marcelina Kadłubowska kl. IV b - SP nr 4 w Lubaniu
    36. Oskar Michalski kl. IV b - SP nr 4 w Lubaniu
    37. Emil Chłąd kl. VI a - SP nr 4 w Lubaniu
    38. Natalia Jalinek kl. VI a - SP nr 4 w Lubaniu
    39. Carlos Zubek kl. III - SP nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    40. Aleksandra Abramczyk kl. VI - SP nr 2 w Świeradowie - Zdroju
    Uczestnicy dorośli - wyróżnienia:
    1. Elżbieta Soja Gim nr 1 w Lubaniu
    2. Jolanta Soja ul. Stawowa 2/1 Lubań
    Uczestnicy dorośli - za udział:
    1. Teresa Fierkowicz ul. Myśliwska 9 Świeradów - Zdrój
    2. Alina Firekowicz ul. Myśliwska 9 Świeradów - Zdrój
  6. Komisja postanowiła dokonać uroczystego wręczenia nagród przyznanych osobom wyróżnionym, szczególnie wyróżnionym oraz za udział w postaci książek-albumów o tematyce przyrodniczej. Rozdanie nagród odbędzie się na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości, która odbędzie się 16 czerwca (wtorek) o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju. W przypadku zmiany miejsca wręczenia nagród RCEE powiadomi osobnym pismem.
  7. Uwaga:
    Nie odebranie nagród w ciągu dwóch tygodni od daty uroczystego wręczenia nagród skutkuje przekazaniem zakupionej nagrody na konto innego konkursu.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0087
Designed by:
ver. 2.5.1