Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Kartka z przewodnika - podpatrzone wiosną"
Protokół z rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego dokonanego dnia 9 czerwca 2008 roku
w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu
Komisja w składzie:
  1. Tomasz Bernacki - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Lubań,
  2. Joanna Czyż - inspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Lubań
  3. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu,
  4. Tomasz Marzec - Student Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,
  5. Agnieszka Łasica - specjalista ds. ekologii RCEE w Lubaniu.
stwierdza co następuje:
  1. Na konkurs wpłynęły prace 78 autorów:
    Prace napłynęły z następujących placówek:
    1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie,
    2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Olszynie,
    3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gryfowie,
    4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu,
    5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu,
    6. Szkoła Podstawowa w Kościelniku,
    7. Miejski Zespół Szkół w Świeradowie - Zdroju,
    8. Gimnazjum nr 1 w Lubaniu,
    9. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu,
    10. Gimnazjum w Olszynie,
    11. Gimnazjum w Gryfowie,
    12. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu
    13. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. KZL w Lubaniu
  2. Zakwalifikowano 79 prac.
  3. Szczególne wyróżnienia otrzymują:
    1. Magdalena Grzesiak kl. II c - Gim nr 2 w Lubaniu
    2. Marika Mielec kl. II a - Gim nr 2 w Lubaniu
    3. Krzysztof Pawlak - Gim nr 1 w Lubaniu
  4. Wyróżnienia otrzymują:
    1. Anna Animucka kl. IV SP nr 2 w Olszynie
    2. Aleksandra Biedroń kl. I d Gim nr 2 w Lubaniu
    3. Marta Bielak kl. III b Gim nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    4. Dorota Budnicka kl. II b Gim w Olszynie
    5. Elena Ciesiołkiewicz ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu
    6. Magdalena Ciszek kl. II TG ZSP im. KZL w Lubaniu
    7. Beata Dubicka kl. IV SP nr 1 w Olszynie
    8. Rafał Dudek kl. III b Gim nr 2 w Lubaniu
    9. Kamila Fierkowicz kl. VI a SP nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    10. Alina Fierkowicz kl. II f LO ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu
    11. Malwina Gontarz kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    12. Łukasz Gębarowski kl. III Gim w Olszynie
    13. Natalia Jelinek kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    14. Joanna Janeczko kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    15. Monika Kaczmarek kl. II d Gim w Olszynie
    16. Kuba Kazan SP nr 4 w Lubaniu
    17. Marta Kobyłko kl. II b Gim w Olszynie
    18. Kamila Koćma kl. IV SP w Kościelniku
    19. Anna Krawczenko kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    20. Waleria Kudera kl. III b Gim nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    21. Agata Kuśmierz kl. V SP w Kościelniku
    22. Estera Mangold kl. III d Gim w Olszynie
    23. Maciej Misztal kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    24. Natalia Nawój kl. III b Gim nr 2 w Lubaniu
    25. Żaneta Nowak kl. II c Gim nr 2 w Lubaniu
    26. Jakub Patkowski Gim nr 1 w Lubaniu
    27. Natalia Pieśla kl. II b Gim w Olszynie
    28. Patrycja Raczyńska kl. VI SP nr 3 w Lubaniu
    29. Ewelina Russjan kl. III b Gim nr 2 w Lubaniu
    30. Aleksandra Saganiewicz kl. II c Gim nr 2 w Lubaniu
    31. Maciej Skowron kl. III b Gim nr 2 w Lubaniu
    32. Malwina Suchanecka kl. II b Gim w Olszynie
    33. Monika Sztandera kl. III b Gim nr 2 w Lubaniu
    34. Borna Szymański kl. III d Gim w Olszynie
    35. Jessika Tomczyk kl. III b Gim nr 2 w Lubaniu
    36. Martyna Tomczyk Gim nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    37. Radosław Tuniewicz kl. VI b SP w Gryfowie
    38. Paulina Tuniewicz kl. I b Gim w Gryfowie
    39. Kamila Urbańczyk kl. III b Gim nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    40. Natalia Więcek kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    41. Kamil Żukrowski kl. II d Gim nr 2 w Lubaniu
    42. Monika Żółtańska kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
  5. Za udział:
    1. Monika Bobik kl. III d Gim nr 2 w Lubaniu
    2. Arkadiusz Burlikowski kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    3. Marta Czarniecka kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    4. Natalia Dąbrowska kl. III d Gim nr 2 w Lubaniu
    5. Rafał Dudek kl. III b Gim nr 2 w Lubaniu
    6. Aneta Dworak kl. III a Gim nr 1 w Świeradowie - Zdroju
    7. Justyna Gola kl. IV SP w Kościelniku
    8. Gabriela Gola kl. IV SP w Kościelniku
    9. Malwina Gontarz kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    10. Rafał Hanka kl. 1 Gim nr 1 w Lubaniu
    11. Michał Jaworski kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    12. Maciej Konopski kl. VI b SP nr 4 w Lubaniu
    13. Michał Konopski kl. I a SP nr 4 w Lubaniu
    14. Aleksandra Korkosz kl. I SP nr 3 w Lubaniu
    15. Przemysław Kwiatkowski kl. IV SP w Kościelniku
    16. Marzena Matyjaszkiewicz kl. II a Gim w Olszynie
    17. Roksana Merchwa kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    18. Mateusz Pater kl. V SP w Kościelniku
    19. Paulina Pilna kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    20. Krystian Pieśla kl. IV SP nr 1 w Olszynie
    21. Magda Sawicka kl. V a SP nr 4 w Lubaniu
    22. Paweł Szparak kl. I SP nr 3 w Lubaniu
    23. Patryk Szymański kl. V SP nr 2 w Olszynie
    24. Nikola Wąsik kl. V a SP 4 w Lubaniu
    25. Diana Załupka kl. II a Gim w Olszynie
    26. Paulina Zator kl. I LO ZSP im. KZL w Lubaniu
    27. Paulina Żurawska ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu
    Uczestnicy dorośli - wyróżnienia:
    1. Urszula Białkowska ul. St. Batorego 11 skr. 2 59-850 Świeradów - Zdrój
    2. Teresa Fierkowicz ul. Myśliwska 9 58-850 Świeradów - Zdrój
    3. Alina Gębarowska Olszyna
    4. Dorota Głuszek SP nr 3 w Lubaniu
    5. Elżbieta Soja Gim. nr 1 w Lubaniu
  6. Komisja postanowiła dokonać uroczystego wręczenia nagród przyznanych osobom wyróżnionym i szczególnie wyróżnionym w postaci książek-albumów o tematyce przyrodniczej. Za udział zostaną wręczone okolicznościowe upominki. Rozdanie nagród odbędzie się na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości, która odbędzie się 19 czerwca (czwartek) o godz.11.00 w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0083
Designed by:
ver. 2.5.1