Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Kartka z przewodnika - Podpatrzone w lesie"
Rozstrzygnięcie konkursu powiatowego dokonane 2 listopada 2004 r.
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu
  2. Joanna Czyż - podinspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej UM Lubania
  3. Beata Gołowenko - specjalista ds. edukacji ekologicznej RCEE
  4. Agnieszka Łoś - stażysta RCEE w Lubaniu
  1. Na konkurs wpłynęło: 107 prac, w tym
    • 49 uczniów szkół podstawowych
    • 43 uczniów szkół gimnazjalnych
    • 8 uczniów szkół ponadgimnazjalnych
    • 7 osób dorosłych
    Zakwalifikowano: 99 prac.
    Nie zakwalifikowano:
    • 2 prac bez niezbędnych informacji (brak imienia i nazwiska autora lub nazwy placówki);
    • 4 prac ze zdjęciami opatrzonymi datownikami;
    • 1 pracy ze zdjęciami skanowanymi;
    • 1 pracy ze zdjęciami z widokówek.
  2. W konkursie wzięli udział przedstawiciele następujących szkół:
    1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
    3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu
    4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    5. Szkoła podstawowa nr 2 w Olszynie
    6. Szkoła Podstawowa w Smolniku
    7. Szkoła Podstawowa nr 1w Świeradowie
    8. Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    9. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    10. Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
    11. Gimnazjum w Leśnej
    12. Gimnazjum w Pisarzowicach
    13. Gimnazjum w Świeradowie
    14. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu
    15. Zespół Szkół Ponagimnazjalnych im. KZL w Lubaniu
    16. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Lubaniu
  3. Dokonano oceny prac konkursowych dostarczonych do RCEE.
  4. Komisja postanowiła szczególnie wyróżnić:
    • Poziom szkół podstawowych
      • Weronika Biernat ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu za album fotograficzny,
      • Maciej Chruściak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu za "Kaczeńce" i "Motyl na liściu",
      • Martyna Gałecka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubaniu za album fotograficzny,
      • Marcin Kwieciński ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubaniu za album fotograficzny,
      • Dorota Niechwiadowicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubaniu za album fotograficzny,
      • Magdalena Drążek ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu za album fotograficzny,
      • Alicja Dumanowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu za album fotograficzny,
      • Daria Jabłońska ze Szkoły Podstawowej w Smolniku za album fotograficzny,
      • Agnieszka Jurczenko ze Szkoły Podstawowej w Smolniku za album fotograficzny.
    • Poziom szkół gimnazjalnych
      • Aleksandra Halwa z Gimnazjum nr 1 w Lubaniu za album fotograficzny,
      • Michał Jurewicz z MZS w Świeradowie Zdroju za album fotograficzny.
    • Poziom szkół ponadgimnazjalnych
      • Jolanta Soja - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A.Mickiewicza w Lubaniu za album fotograficzny.
    • Uczestnicy dorośli:
      • Grażyna Skotnicka za "Jesienne jeżyny",
      • Elżbieta Soja za album fotograficzny,
      • Helena Wojnowska za album fotograficzny,
      • Adam Nuzban za album fotograficzny.
  5. Komisja postanowiła wyróżnić:
    • Poziom podstawowy:
      • Małgorzata Rutana ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubaniu za album fotograficzny,
      • Sandra Rogalska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu za "Zdjęcia z lasu",
      • Dorota Budnicka i Malwina Suchanecka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Olszynie za "Brzozy",
      • Justyna Boczula, Pola Pińkowska i Kamila Smolińska ze Szkoły Podstawowej w Smolniku za album fotograficzny,
      • Michał Boczula, Maciej Borowicz, Rafał Igielski i Kamil Litwinowicz ze Szkoły Podstawowej w Smolniku za album fotograficzny,
      • Miłosz Maguda ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeradowie Zdroju za "Grzybień", "Modrzew" i "Dymówki",
      • Aneta Dworak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeradowie Zdroju za "Rusałkę pawik" i "Rybki w zbiorniku".
    • Poziom gimnazjalny:
      • Aleksandra Klimowicz z Gimnazjum nr 1 w Lubaniu za "Świerki Świeradowa",
      • Piotr Foszcz z Gimnazjum nr 2 w Lubaniu za "Potok Łazek", "Dziuplaka" i "Złamaną gałąź",
      • Michał Głuszek z Gimnazjum nr 2 w Lubaniu za "Trojaki",
      • Robert Markiewicz z Gimnazjum nr 2 w Lubaniu za "Górskie strumienie", "Kwisa".
  6. Przyznać nagrody za pojedyncze zdjęcia:
    • Filip Wiącek - ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu - "Sowa uszata",
    • Katarzyna Kwiecińska - ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubaniu - "Grzyby wokół pnia",
    • Paulina Łączna ze Szkoły Podstawowej w Smolniku - "Grzyby na pniu",
    • Sonia Smyczek -ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu - "Ptaszek",
    • Aleksandra Duda ze Szkoły Podstawowej w Smolniku - "Biedronka",
    • Aldona Wolfram ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu - "Odpoczywający ptaszek",
    • Piotr Podbielski ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu - "Leśny stół",
    • Radosław Trębacz z Gimnazjum nr 2 w Lubaniu - "Las w wodzie",
    • Anna Jastrzębska - "Sosnowy witraż",
    • Elżbieta Stępnik "Jeżyna popielica",
    • Felicja - Teresa Chrobak - "Łuszczak zmienny".
  7. Komisja postanowiła:
    Dokonać uroczystego wręczenia nagród w postaci książek-albumów o tematyce przyrodniczej na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości.
  8. Komisja stwierdza bardzo wysoki poziom prac i gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu dlatego wszystkie zakwalifikowane prace zostaną pokazane na wystawie zorganizowanej w ramach Lubańskiej Wiosny Ekologicznej'2005.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0077
Designed by:
ver. 2.5.1