Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Kartka z przewodnika - Kwisa i jej dopływy"
Rozstrzygnięcie konkursu powiatowego dokonane 5 XII 2003r.
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Wiesław Schabowski - fotografik
  2. Agnieszka Wierzbicka - kierownik RCEE w Lubaniu
  3. Joanna Czyż - podinspektor Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Lubania
  4. Beata Gołowenko- instruktor ds. edukacji ekologicznej RCEE
  1. Na konkurs wpłynęło: 88 prac. Ogólnie udział wzięło 86 osób, w tym:
    32 na poziomie podstawowym
    26 na poziomie gimnazjalnym
    22 na poziomie ponadgimnazjalnym
    6 osób dorosłych.
  2. W konkursie wzięli udział przedstawiciele następujących szkół:
    1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
    3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu
    4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie
    5. Szkoła podstawowa nr 2 w Olszynie
    6. Szkoła Podstawowa nr 3 w Olszynie
    7. Szkoła Podstawowa nr 1w Świeradowie
    8. Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    9. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    10. Gimnazjum w Leśnej
    11. Gimnazjum w Świeradowie
    12. Zespół Szkół Ponagimnazjalnych im. KZL w Lubaniu
    13. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Lubaniu.
  3. Dokonano oceny prac konkursowych dostarczonych do RCEE.
  4. Komisja postanowiła szczególnie wyróżnić:
    • Poziom podstawowy
      • Nikoletta Mazurkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu,
      • Hubert Łopatka i Przemysław Mostowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu,
      • Łukasz Gębarowski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Olszynie,
      • Kinga Miakienko ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeradowie Zdroju,
      • Sandra Szumlas ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeradowie Zdroju,
      • Michał Klekowski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeradowie Zdroju.
    • Poziom gimnazjalny:
      • Aleksandra Klimowicz z Gimnazjum nr 1 w Lubaniu,
      • Katarzyna i Jolanta Woźniak z Gimnazjum w Świeradowie Zdroju,
      • Radosław i Kamil Reichel z Gimnazjum w Leśnej.
    • Poziom ponadgimnazjalny:
      • Monika Łaska i Małgorzata Gizowska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. KZL w Lubaniu,
      • Dorota Ciesiulewicz i Emilia Rutkowska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. KZL w Lubaniu.
    • Uczestnicy dorośli:
      • Helena Wojnowska - opiekun Klubu "Błękitny Kciuk" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaniu.
  5. Komisja postanowiła wyróżnić:
    • Poziom podstawowy:
      • Weronika Biernat ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu,
      • Klaudia Arbaczewska z klubu "Błękitny Kciuk" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaniu,
      • Maciej Chruściak z klubu "Błękitny Kciuk" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaniu,
      • Elena Ciesiołkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu,
      • Nikola Cholewicka, Borna Szymański, Patryk Zalisko ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Olszynie,
      • Eugenia Wasilczenko ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeradowie Zdroju,
      • Mateusz Habura ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeradowie Zdroju,
      • Jakub Szmyrski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeradowie Zdroju,
      • Sczep KHZHP Lubań przy Szkole Podstawowej nr 3 w Olszynie pod kierunkiem Pani Stanisławy Gnach.
    • Poziom gimnazjalny:
      • Aleksandra Halwa z Gimnazjum nr 1 w Lubaniu,
      • Marcin Pałka, Adrian Łozowski z Gimnazjum nr 1 w Lubaniu,
      • Łukasz Uryga z Gimnazjum nr 2 w Lubaniu,
      • Wojtek Delmaczyński z Gimnazjum nr 2 w Lubaniu,
      • Sylwia Birger z Gimnazjum w Świeradowie Zdroju,
      • Elżbieta Hryniewicz z Gimnazjum w Świeradowie Zdroju.
    • Poziom ponadgimnazjalny:
      • Justyna Skrzyńska i Magdalena Misztal z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. KZL w Lubaniu,
      • Adrian Antoniewicz, Damian Bartnikowski, Grzegorz Latawiec i Marcel Stupiec z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Lubaniu.
    • Uczestnicy dorośli:
      • Anna Jastrzębska - nauczyciel z Gimnazjum nr 2 w Lubaniu,
      • Elżbieta Stępnik - nauczyciel z Gimnazjum nr 1 w Lubaniu,
      • Alina Gębarowska - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Olszynie,
      • Beata Hanka i Dorota Głuszek - nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubaniu.
  6. Komisja postanowiła dokonać uroczystego wręczenia nagród w postaci książek-albumów o tematyce przyrodniczej w dniu 17 grudnia 2003 roku w sali czytelni MBP w Lubaniu.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0084
Designed by:
ver. 2.5.1