Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Wyniki konkursów
 
"Bądź przyjacielem przyrody - chroń ją przed ogniem!"
Rozstrzygnięcie III edycji konkursu powiatowego wiedzy o bioregionie dokonane 2 maja 2005r w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.
Komisja konkursowa w składzie:
  1. Małgorzata Wąs - specjalista do spraw funduszy europejskich Agencji Rozwoju Miasta w Lubaniu,
  2. Agnieszka Wierzbicka - kierownik Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu,
  3. Agnieszka Łoś - pracownik RCEE w Lubaniu.
Stwierdza, co następuje:
  1. Na konkurs wpłynęło 95 prac z następujących placówek:
    1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu
    2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu
    3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubaniu
    4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu
    5. Szkoła Podstawowa w Pobiednej
    6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie
    7. Szkoła Podstawowa w Uboczu
    8. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
    9. Szkoła Podstawowa w Radogoszczy
    10. Szkoła Podstawowa w Zarębie
    11. Szkoła Podstawowa w Rębiszowie
    12. Szkoła Podstawowa w Smolniku
    13. Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
    14. Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeradowie
    15. Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
    16. Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
    17. Gimnazjum w Gryfowie
    18. Gimnazjum w Leśnej
    19. Gimnazjum w Pisarzowicach
    20. Gimnazjum w Olszynie
    21. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych we Włosieniu,
    22. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Lubaniu,
  2. Zakwalifikowano 79 prac. Przyznano 53 nagród książkowych i 11 dyplomów.
  3. 16 prac nie spełniło wymagań regulaminowych, a w tym:
    - 15 prac nie spełnia wymogów plakatu; Plakat to artystyczny gatunek grafiki użytkowej, spełniający funkcje informacji, reklamy, propagandy lub agitacji politycznej,
    - 1 prace nie jest opatrzone niezbędnymi informacjami (brak imienia i nazwiska autora lub nazwy placówki);
  4. Przyznano nagrody w III kategoriach oraz dyplomy następującym autorom:
    • Kategoria I - przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych:
      Wyróżnienia specjalne:
      1. Gabriela Pękala O.P - SP Pisarzowice
      2. Karolina Konopka O.P. - SP Pisarzowice
      3. Anita Celuch kl. II - SP w Uboczu
      4. Justyna Siwarska kl. III - SOS-W w Lubaniu
      5. Baulina Bińczyk kl. II - SP nr 1 w Olszynie
      6. Karolina Szelest kl. II - SP nr 1 w Olszynie
      7. Miłosz Ciesiołkiewicz kl. III - SP nr 2 w Lubaniu
      8. Ksena Wierzbińska O.P. SP nr 1 w Olszynie
      9. Krzysztof Chmiel kl. III b - SP nr 4 w Lubaniu
      10. Anna Sowa kl. III - SP w Radogoszczy
      11. Emila Woźniak kl. III - SP w Radogoszczy
      12. Patrycja Jakubowska kl. III - SP w Pisarzowicach
      13. Elżbieta Owoc kl. III - SP w Pisarzowicach
      Wyróżnienia:
      1. Ewelina Koterba kl. III - SP w Zarębie
      2. Mateusz Szczęśniewicz kl. I - SP w Zarębie
      3. Agata Iwanek kl. III - SP w Zarębie
      4. Gabriela Kożuszyn, Honorata Kożuszyn - nagroda wspólna
      5. Żaneta Miszczuska kl. I - SP w Zarębie
      6. Żaneta Rożko kl. III - SP w Zarębie
    • Kategoria II - klasy IV - VI szkół podstawowych:
      Wyróżnienie specjalne:
      1. Marta Karpińska kl. V Sp. w Pobiednej
      2. Patrycja Sadocha kl. VI - SP w Rębiszowie
      3. Magdalena Piróg kl. VI - SP w Rębiszowie
      4. Roksana Dowhań kl. V - SP w Pobiednej
      5. Natalia Pieśla kl. V - SP nr 1 w Olszynie
      6. Karolina Lelko kl.V- SP nr 1 w Olszynie
      Wyróżnienia:
      1. Edyta Kwaśna SOS-W w Lubaniu
      2. Dominik Poźniuk kl.IVa - SP w Smolniku
      3. Paulina Bijak kl. VI b - SP w Smolniku
      4. Natalia Trzeciak kl. VI b - SP w Smolniku
      5. Ewelina Malecha kl. VI - SP w Pisarzowicach
      6. Paulina Łączna kl. VI a - SP w Smolniku
      7. Karol Golba kl. IV c - SP nr 4 w Lubaniu
      8. Urszula Trzeciak kl. V a - SP w Smolniku
      9. Klaudia Piskorowska kl. V - SP nr 2 w Świeradowie
      10. Dorota Janas kl. V - SP nr 2 w Lubaniu
    • Kategoria III - gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:
      Wyróżnienia specjalne:
      1. Natalia Jackiewicz kl. III e - Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
      2. Katarzyna Szymańska kl. III a - Gimnazjum nr 1 w Lubaniu
      3. Katarzyna Klimnik kl. I SOS-W w Lubaniu
      4. Magdalena Truszkowska kl. I f - Gimnazjum w Gryfowie
      5. Katarzyna Wójcik kl. I e - Gimnazjum w Gryfowie
      6. Maria Mudrak kl. III f - Gimnazjum w Leśnej
      7. Paulina Dziczkowska kl. III b - Gimnazjum w Leśnej
      8. Monika Subocz kl. III a - Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
      Wyróżnienia:
      1. Natalia Lisowska Gimnazjuk w Olszynie
      2. Elżbieta Kordyka kl. III a - Gimnazjum w Pisarzowicach
      3. Justyna Grajewska kl. III b - Gimnazjum w Leśnej
      4. Alicja Trzonek l. III ZSO i P we Włosieniu
      5. Anita Lisowska - Gimnazjum w Olszynie
      6. Małgorzata Polesiak kl. II f - Gimnazjum w Gryfowie
      7. Katarzyna Imiołek kl. II f - Gimnazjum w Gryfowie
      Dyplomy:
      1. Krystian Moskalik, kl. III b - Gimnazjum w Gryfowie
      2. Wojciech Raczek, kl. III b - Gimnazjum w Gryfowie
      3. Andrzej Suchako, kl. III b - Gimnazjum w Gryfowie
      4. Przemysław Belnurek, kl. III b - Gimnazjum w Gryfowie
      5. Marcin Descheppe kl. III b - Gimnazjum w Gryfowie
      6. Ada Radyk kl. I d - Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
      7. Klaudia Tymińska - Gimnazjum w Olszynie
      8. Paulina Janoszek kl. III c - Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
      9. Anna Głozak kl. II f - Gimnazjum w Gryfowie
      10. Paulina Dwornik kl. II f - Gimnazjum w Gryfowie
      11. Adela Kunze kl. II ZSZ w Smolniku
      Komisja postanowiła nagrodzić dwie prace za szczególny wyraz artystyczny autorów:
      1. Joanny Matysiewicz z kl. III e Gimnazjum nr 2 w Lubaniu
      2. Weroniki Szmigiel z kl. II e Gminnej Szkoły Podstawowej w Siekierczynie
  5. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe z dziedzin przyrodniczych i opracowań encyklopedycznych na specjalnie w tym celu zorganizowanej uroczystości w dniu 12 maja (czwartek) o godzinie 11,00 w sali konferencyjnej (najniższa kondygnacja) Centrum Łużyckiego w Trecie (naprzeciw Ratusza Miejskiego w Lubaniu).
  6. Dwa plakaty z grupy wyróżnionych specjalnie zostaną wydrukowane i będą rozpowszechniane w ramach Lubańskiej Wiosny Ekologicznej jako element akcji przeciwpożarowej w środowisku przyrodniczym.
Wyniki ostatnich konkursów
Nagrody specjalne
Poprzednie konkursy
 
Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0079
Designed by:
ver. 2.5.1