Regionalne Centrum
Edukacji Ekologicznej

www.eko.luban.com.pl
Menu
Edukacja
Ekologia
Medioteka
Konkursy
Imprezy
 
Projekty
 
Projekty samokształceniowe dla nauczycieli
Ciekawe lekcje w ZOO i Ciekawe lekcje w Muzeum Przyrodniczym. Niemiecko-polski projekt doskonalenia dla nauczycieli przy współpracy z Powiatowym Centrum Edukacji Ekologicznej w Zgorzelcu, w którym uczestniczą jako inicjatorzy merytoryczni: Tierpark w Goerlitz i Muzeum Przyrodnicze w Goerlitz. Jest adresowany do nauczycieli różnego typu szkół z powiatu lubańskiego i zgorzeleckiego.
Zielony pakiet. Powstał przy współpracy wielu osób i organizacji proekologicznych z Polski i zagranicy. Zawiera zajęcia o różnorodnej formie i prezentuje różne metody pracy z dziećmi. Każdy nauczyciel może w nim znaleźć coś dla siebie. Jest adresowany przede wszystkim do nauczycieli gimnazjów i ich uczniów. W zestawie jest podręcznik, kaseta VHS, CD-ROM i gra Dylematy. Projekt jest prowadzony przez PTTP "pro NATURA".
Ptaki drapieżne. Przygotowany przez Polski Komitet Ochrony Orłów. Zawiera pscenariusze zajęć w specjalnym pakiecie mających za zadanie ułatwić przyswajanie wiedzy o ptakach drapieżnych i praktyczne jej wykorzystanie w obserwacjach terenowych i rozwijaniu ukierunkowanych zainteresowań przyrodniczych.
 
2
 

Artykuły
Subskrypcja
Jesteśmy partnerem
WFOŚiGW
  [523524] 0.0117
Designed by:
ver. 2.5.1